Новинка
-40%

Електрична мясорубка Rainberg з насадками для шинковки RB-2272. Чорна
4 165 ₴
2 499 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 315
+380 (93) 741-89-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична м’ясорубка Rainberg стане надійним помічником у приготуванні фаршу з м’яса, риби, грибів, а також для нарізки овочів і фруктів. Завдяки стильному дизайну та компактним розмірам, вона чудово впишеться в інтер’єр будь-якої кухні.
Особливості та переваги моделі:
- Функція реверсу — забезпечує зворотне обертання для усунення ущільнень продуктів всередині м’ясорубки.
- Міцний пластиковий корпус — гарантує легкість і довговічність пристрою.
- Прогумовані ніжки — забезпечують стабільність і безпечність під час роботи.
Електрична м’ясорубка Rainberg поєднує зручність використання, якість роботи та сучасний вигляд. Це ідеальний вибір для швидкого й ефективного приготування улюблених страв!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Номинальная мощность | 3800 Вт |
| Мощность при заблокированном двигателе | 3800 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Реверс | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Насадка-шинковка | Да |
| Количество насадок для шинковки | 2 |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Толкатель | Да |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Материал лотка | металл |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴




