Залишилось 7 днів

Електром'ясорубка із соковижималкою для томатів та насадка для ковбаси 3800Вт. Біла
М'ясорубка — це універсальний пристрій, який дозволяє швидко й ефективно обробляти м'ясо, готувати домашні ковбаси та свіжий томатний сік без зайвих зусиль. Завдяки потужному мотору потужністю до 3800 Вт і функції реверсу, прилад легко впорається з будь-якими завданнями, запобігаючи застряганню м'яса. У комплекті передбачені насадки для приготування томатного соку, ковбас, кеббе, а також формувальна насадка для фаршу, що робить м'ясорубку справжнім помічником у створенні кулінарних шедеврів. Гумові ніжки гарантують стійкість на робочій поверхні, а зручний штовхач значно полегшує подачу інгредієнтів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Номинальная мощность | 3200 Вт |
| Мощность при заблокированном двигателе | 3200 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Реверс | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Количество насадок для приготовления колбас | 2 |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Толкатель | Да |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Материал лотка | металл |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 748 ₴


